Porselen Tezgah Uygulamaları

Porselen Koleksiyonumuz

Porselen tezgah ,  son dönemlerde mutfak tezgahlarında en çok tercih edilen üründür. Porselen mutfak tezgahları,  çeşitli mermer renklerindeki görüntüsü ile olduğu mekanı eşsiz  bir hale getirir. Mermere göre daha pratik ve daha kullanışlı olan porselen tezgahlar, leke almaya, çiziklere karşı dayanıklıdır. Renk tonları olarak geneli beyaz tonlarında olmakla beraber, gri, siyah, mavi , bej ve bir çok eşsiz  desenle karşınıza çıkar.

Porselen Mutfak Tezgahı
Uygulama alanı olarak, genelde mutfak tezgahlarında porselen öne çıkmaktadır, bunun nedeni çizilmelere ve lekelere karşı dayanıklı olmasıdır.  Mutfak ada tezgahlardada kullanılmaktadır, desen takibi yapılarak eşsiz  bir görüntü yakalanır.  Kolay temizlenebilmesi sayesinde mutfakta son dönemlerin vazgeçilmezi porselen mutfak tezgahları, üretici firmaların verdiği 5-10 yıllık garantilerle satışa sunulur. Modern dekorasyon ve mimaride kendine fazlasıyla yer bulan porselen tezgahlar 2022 yılının en trend mutfak ürünü olarak öne çıkmaktadır.

Porselen Tezgah Fiyatları

Porselen tezgahlar, üstün italyan teknolojisi ile üretilir bu sayede ısıya ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Porselen tezgah fiyatları malzemenin kalitesine göre değişmektedir, İtalyan porselenlere muadil olarak sunulan Hindistandan getirilen porselenler baskı kalitesi ve dayanıklılık açısından başarısızdır fakat fiyat olarak italyan porselenlere göre daha uygun fiyatlıdır.
Porselen tezgah fiyatlandırmasının yapılması için tezgahın boyu, seçtiğiniz ürünün plaka boyutu ve yapacağınız tasarıma göre değişiklik göstermektedir.