Mermer Orta Sehpa Modelleri

Mermer Orta Sehpa Modelleri ve fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Mermer orta sehpa fiyatları mermerin nadirliğine ve ayak modelinin işciliğine göre belirlenir.. Net fiyatlar sizin istediğiniz ölçüye göre verilmektedir. Sitemizdeki herhangi bir mermeri beğenip istediğiniz ölçüyü söyleyerek fiyat alabilirsiniz.

Mermer Orta Sehpa Modelleri

Mermer ota sehpa modelleri tamamen size özel tasarlanır. Mermer orta sehpalar doğal ve eşsizdir, doğanın içinden her bir parçası farklı çıkan bloklardan, öncesinde plaka haline getirilrek sonrasında masa formuna kavuşur. Mermer sehpanızın kesileceği yere kendiniz karar verebilirsiniz. Hayalinizdeki tüm mermer orta sehpa modellerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Mermer Orta Sehpa Leke Alır Mı ?

Granit ve kuvars haricindeki tüm doğal taşlar, asitli maddelerle cola, limon vs. tepkimeye girerek izler lekeler oluşur. Fakat mermer orta sehpaların üzerine siz istediğiniz takride ekstra olarak yaptığımız mermer koruyucu kaplama ile orta sehpanız hiç bir şekilde leke almaz. 5 Yıl garantili olan koruyucu kaplamanın tek dez avantajı mermerin hissiyatının biraz kaybolmasıdır.

Mermer Orta Sehpa Fiyatları

Mermer masa fiyatları, seçeceğiniz mermerin çıkartılma zorluğuna , nadirliğine ve sizin istediğiniz ölçüye göre fiyatlanır. Ayak modelide fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır, hayalinizdeki formu bize gönderin sizin için fiyatlayalım.

Gerçek Mermer Masa

siyah mermer masa, beyaz mermer masa, grigio mermer masa, carrara mermer masa, mermer yemek masası, gerçek mermer masa, mavi mermer masa, alexander black mermer masa, mermer masa fiyatları , mermer masa istanbul