Mermer Masa Takımları

 

Mermer masa yaşam alanınıza dahil edebileceğiniz, doğal duran yapısı ve modernlik katan çizgileri sayesinde evlerinize farklı bir hava katacaktır. Yalın ve sadelikten hoşlanan kullanıcıların, ilk tercih ettiği masa türleri arasında yer almaktadır. Kullanılan alanlara zarif bir dokunuş kazandırırken, ortama da ayrı bir özgün hava katmaktadır. Özellikle son yıllarda ülkemizde popüler hale gelen minimalist yaşamın temel taşlarından birisidir. Mermer masalar farklı boyutlarda tasarlanmaktadır. Masa çeşitlerimizde kullanılan mermer taşları zengin bir yelpazeden oluşmaktadır. Yüzlerce farklı renk tonunda ve tasarımında karşınıza çıkabilir. Vogo design, modern ürün çeşitleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Mermer masa seçimi yaparken öncelikle kullanacağınız ortama uygun olmasına özen göstermelisiniz. Ürünlerimiz birçok alanda kullanılabilir. Günümüzde en basit kullanım alanlarına örnek olarak; ev, ofis, restaurant, balkon veya bahçeler verilebilir. Evler için genellikle düz, katlanma özelliği olmayan diğer adıyla sabit model olarak bilinen tür tercih edilmektedir. Mutfak alanlarında sabit masalar kullanım açısından daha uygun bir konfor sunmaktadır. Bahçe gibi alanlarda kullanmak için tercih edilen model türü katlanır mermer masalardır. 

Mermer Masa Modelleri 2024

Mermer masa modelleri 2024 yılında hem rengine hem de şekline göre farklı türlerde tasarlanmaktadır. Şekil olarak yuvarlak, kare ve dikdörtgen modeller kullanılmaktadır. Şekil yapısına bağlı olarak her ne kadar fazla çeşitli olmasa da, renk olarak mermer modelleri büyük bir skalaya sahiptir. Ürünlerimiz balkon, mutfak, salon, bahçe gibi farklı alanlarda kullanıma uygundur. Mermer masa sandalye kombinasyonlarıyla farklı alanlarda çok hoş görünümler elde edilebilir.

Beyaz ve gri tonlarındaki özel mermer taşları şu şekildedir; Bianco carrara, Calacatta,Grigio  versilla,  Calacatta borghini, calacatta cremo, Volakas Mermer, Statuario Mermer, Arabescato Corchia, Altissimo, Arabescato Oro, Bianco Lasa. En popüler kullanılan beyaz ve gri tonlarındaki mermer taşları bunlardır. Liste elbette daha uzayıp, gitmekte fakat kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen renk skalasında bu modeller yer almaktadır.

Siyah tonlarındaki mermer taşlarımız ise şu şekilde; Alexander black, Belvedere Granit, Black Horse, Black Ice, Copacabana Plakaları, Fantasy Black Leather, Nero Picasso, Nero portoro, , Sahara Noir.

Kahverengi tonları; Bruno Perla, Dark Emperador, Irish Brown, Royal Brown ve silver wave modelleri en çok tercih edilen kahverengi tonlarıdır.

Yarı değerli taşlarda ise ; Lemurian blue en çok tercih edilen yarı değerli kuvars mermerdir.

Renk modelleri sadece beyaz gri, siyah ve kahverengi tonlarından oluşmamaktadır. Açık mavi, mavi, lacivert, yeşil, krem rengi, pembe ve gold gibi hem düz hem de karışık desenlerde mermer taşları modellerimizde bulunmaktadır.

Mermer Masa Fiyatları

Mermer masa fiyatları sabit bir fiyatlandırma skalasına sahip değildir. Tamamen sizin tercihlerinizden oluşan boyut, tasarım ve mermer tipine göre değişmektedir. Firmamız tamamen kullanıcılara özel olarak masalarını tasarlamaktadır. İstenilen boyutlarda, olabileceği gibi; kare, dikdörtgen veya yuvarlak yapıda masaları tercih etmeniz de mümkün. Renginden ve mermer deseninden, kullanılacak ayak tipine kadar kullanıcıya özgü tasarımlar çıkarılması için özelleştirmeler yapabilmekteyiz.

Evinizde veya işyerinizde ufak dokunuşlar ile gerçekten modern bir tasarım elde etmek istiyorsanız, mermer masa modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Kullanıcıya özel tasarım anlayışımız sayesinde, kendinize özgün dekorasyon stili oluşturabilirsiniz. Dekorasyon stili için zıt renkler kullanarak, görsel anlamda şık duran estetik stillere sahip olabilirsiniz. Sadelik ve zariflik konusunda hassas kullanıcılarımız için beyaz gri renk tonlarındaki mermer modellerini öneriyoruz.

Mermer Toplantı Masası

Mermer toplantı masası işyerleri için özel olarak tasarlanmaktadır. Toplantı alanlarınızın vazgeçilmez bir konfor ve estetik alan olmasını istemez misiniz? Birbirinden farklı renk ve model yapısıyla masalarımız, toplantılarınıza ayrı bir şıklık katacaktır. İşyerleri için istenilen boyutlarda ve yapılarda mermer masalar üretiyoruz. Dilerseniz dikdörtgen uzun bir toplantı masası yaparak, büyük işletmenizin hoş toplantılarını konforlu ve estetik bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Yuvarlak yapıdaki toplantı masalarımız ise genellikle daha az çalışana sahip olan küçük işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Toplantı masalarınız ortama ve alana bağlı olarak istenilen boyutlarda üretilir. Bu sayede sabit ölçü anlayışı ortadan kalkar ve alanınıza özel olarak kişiselleştirilmiş ölçülerde bir masaya sahip olabilirsiniz.

Yuvarlak Mermer Masa

Yuvarlak mermer masa hem ev ortamında hem de işyerlerinde kapladığı az alan ve şık duruşu ile tercih edilmektedir. Evinizin geniş salonuna, yeni bir estetik duruş katmak istemez misiniz? Masalarda genellikle kalıplaşmış bir tip olan dikdörtgen veya kare yapıdan kurtulup, yeni ve modern yuvarlak masa yapısına geçmeye ne dersiniz? Hem alandan tasarruf edebileceğiniz gibi hem de modern ve minimalist bir stil tasarlayabilirsiniz.

Yuvarlak mermer masalarımız sadece ev ortamında değil, aynı zamanda işyerlerinde de popüler olarak kullanılmaktadır. Küçük çaplı işletmeler için hem bir toplantı alanı olabileceği gibi hem de minik kahve toplantılarını etrafında toplayarak, sizin ve çalışanlarınızın keyifli vakit geçirmesine yardımcı olabilir.

Mermer görünümlü masa veya mermer desen masa değil, direkt olarak mermerden üretilmiş masa çeşitlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Mermer masa Ankara, Mermer masa İzmir, Mermer masa İstanbul gibi Türkiye’nin tüm illerine yönelik olarak ürün gönderimimiz mevcuttur.

Şık Mermer Masalar

Şık mermer masalar, yaşam alanlarını süslemeye devam ediyor. Son zamanlarda tercih edilen ürün türleri arasında bulunan mermer masalar ürünleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından beğenilmektedir. Dekorasyon konusunda ön plana çıkan bu ürünler aynı zamanda çeşitli renk paletlerine sahip olmasından dolayı da ön plana çıkıyor. Mermer temalı olması sebebiyle de tercih edilen masalar birçok kişi tarafından beğeniliyor. Yurt dışında birçok örneği bulunan mermer tabanlı masaların Türkiye’de de popüler hale geldiği biliniyor. Herhangi bir sorun yaşamayacağınız Vogo Design bu alanda tercih edilen şirketler arasında bulunmaktadır. Sizlerde platform üzerinden talep alarak hem aradığınız dizayn ürünlerine ulaşabilir hem de istediğiniz şekilde masa tasarımlarını uygun fiyatlar karşılığında kolayca yaptırabilirsiniz.

Gerçek Mermer Masa

Sitemizde yer alan mermer masalar gerçektir. Mermerden üretilmiştir. Peki gerçek mermer masa kullanmanın faydaları nelerdir? Mermer metamorfik bir taş olduğundan dolayı üst düzey bir ısı direnci sağlıyor. Işığı yansıtma özelliği sayesinde kullanıldığı alanlarda hoş görünüyor. Ayrıca gerçek mermer masa uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Yıllar gerçekse de mermer özelliğini kaybetmiyor. Farklı alanlara hoş bir görünüm katıyor. Yeşil mermer masa, beyaz mermer masa gibi tüm konularda iletişime geçebilirsiniz. Carrara mermer, Bookmatch mermer, Alexander black mermer gibi tüm konularda ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Firmamız, mermer desen masa değil, gerçek mermer masa satışı yapmaktadır. Şık bir mermer masa takımı, konumlandırıldığı alana hoş bir görünüm katar. Ürünlerimiz hakkında sormak istedikleriniz için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Masalarımızın üretimi esnasında farklı mermer çeşitleri kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, kalite açısından birbirinden farklılıklar gösterebilir. Dolayısıyla üründen ürüne fiyat farkları olabilmektedir. Beğendiğiniz ürünün fiyatı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Neden mermer masa? Sorusuna verilebilecek onlarca farklı cevap bulunuyor. En çok avantaja sahip masa çeşitlerinden bir tanesi mermer masalardır. Çünkü kolay silinebilir, uzun ömürlüdür, kullanıldıkları alanlara hoş bir görünüm katarlar. 

Evet. Masalarımızın tamamı gerçek mermerden üretilmiştir.

Elbette! Özel üretim mermer masa yapabilmekteyiz. İstediğiniz ölçüde ve renk seçeneklerinde mermer masa üretimi için iletişime geçebilirsiniz.

Mermer masa temizliği en kolay masa çeşitleri arasında yer almaktadır. Temiz nemli bir bez veya daha fazla kirlilik durumunda arap sabunu – suyla kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.