Mermer Dresuar Modelleri

Mermer dresuar modelleri ve fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Mermer dresuar fiyatları ayak modeline, ayak rengine ve mermere göre belirlenir. Net fiyatlar sizin istediğiniz ölçüye göre verilmektedir. Sitemizdeki herhangi bir mermeri beğenip istediğiniz ölçüyü söyleyerek fiyat alabilirsiniz.

Mermer Dresuar Modelleri

Mermer dresuar modelleri tamamen size özel tasarlanır. Mermer dresuarlar doğal ve eşsizdir, doğanın içinden her bir parçası farklı çıkan bloklardan, öncesinde plaka haline getirilrek sonrasında masa formuna kavuşur. Mermer masanızın kesileceği yere kendiniz karar verebilirsiniz. Hayalinizdeki tüm mermer masa modellerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Mermer Dresuar Leke Alır Mı ?

Granit ve kuvars haricindeki tüm doğal taşlar, asitli maddelerle cola, limon vs. tepkimeye girerek izler lekeler oluşur. Fakat mermer masalarımızın üzerine siz istediğiniz takride ekstra olarak yaptığımız mermer koruyucu kaplama ile masanız hiç bir şekilde leke almaz. 5 Yıl garantili olan koruyucu kaplamanın tek dez avantajı mermerin hissiyatının biraz kaybolmasıdır.

Mermer Dresuar Fiyatları

Mermer dresuar fiyatları, seçeceğiniz mermerin çıkartılma zorluğuna , nadirliğine ve sizin istediğiniz ölçüye göre fiyatlanır. Ayak modelide fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır, hayalinizdeki formu bize gönderin sizin için fiyatlayalım.

Gerçek Mermer Masa

siyah mermer masa, beyaz mermer masa, grigio mermer masa, carrara mermer masa, mermer yemek masası, gerçek mermer masa, mavi mermer masa, alexander black mermer masa, mermer masa fiyatları , mermer masa istanbul